Firma Specjalistyczna – WOTEX23PH ul. Emilii Plater 381, 00-113 Warszawa

Inteligentny dom

Proponujemy naszym użytkownikom nowoczesne instalacje przeznaczone dla tzw. „Inteligentnych budynków„. Ich wykorzystanie pozwala na ujednolicone oraz bardziej efektywne zarządzanie systemami zainstalowanymi w domu, od sterowania oświetleniem lub klimatyzacją po kontrolę instalacji alarmowej. W efekcie, obok wygody użytkowania, pojawiają się „efekty uboczne” w postaci oszczędności energii, czasu oraz pieniędzy. Nie zamierza tu miejsca żadne marnotrawstwo – jeżeli jakiś system, np. oświetlenie w konketnym pomieszczeniu, jest w danym momencie zbyteczny, zostnie automatycznie wyłączony. Automatyzacja w przypadku „Inteligentnych budynków” nie ogranicza się jednak jedynie do prostego sterowania – dzięki ogromnym możliwościom programowania system może funkcjonować przy niewielkim nadzorze, np. samodzielnie wykrywając oraz odpowiadając na fałszywe alarmy pochodzące od instalacji alarmowej.

Sprawdź też Monitoring cctv

Jednocześnie przy swoich olbrzymich możliwościach systemy dla „Inteligentnych budynków” cechują się prostą oraz tanią eksploatacją. Ponadto są niezwykle elastyczne, dzięki czemu sprawdzają się tak w domach jednorodzinnych jak a w wielkich biurowcach. Mogą być prowadzone na dużo nowych sposobów, np. za pomocą bezprzewodowych pilotów, telefonu komórkowego, przez Internet oraz wiele różnych. Niezaprzeczalną ich wartością jest także prostota rozbudowy, przez co taki system można rozbudowywać stopniowo.

Własna firma jest w naszej kolekcji pełną gamę urządzeń LCN, które prezentują się także bardzo wysoką niezawodnością, odpornością na zakłócenia przekraczającą ponad czterokrotnie wymagania najbardziej surowych norm i możliwością działalności w niesamowicie ważnych warunkach, np. przy niestabilnym napięciu w sieci (zakres tolerancji od 190 do 260 [V]). Urządzenia LCN są również jednymi z najbardziej wszechstronnych, łączą duże oferty z niewielkimi kosztami instalacji – moduły potrafią spełniać dużo funkcji jednocześnie a nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń takich, jak zasilacze, tłumiki itp.