Firma Specjalistyczna – WOTEX23PH ul. Emilii Plater 381, 00-113 Warszawa

FunComm TX2000

Internet GSM/GPRS (850/900/1800/1900 MHz)

FunComm TX2000 to seria wielozadaniowych telemetrycznych modułów sterujących oraz rejestrujących. Charakteryzuje się nowoczesnością konstrukcji i zaawansowaniem technologicznym. Standardowo produkowane są w wersjach obudów DIN montowanych na szynę TS35. Zasilanie modułów w zależności od modelu jest możliwe z akumulatorów, ogniw słonecznych lub stałego źródła prądu. Oprogramowanie konfiguracyjne, które jest dostarczane wraz z urządzeniem w sposób intuicyjny pozwala na jego programowanie w niesamowicie zaawansowane funkcje.

Po podłączeniu do komputera w celu zaprogramowania program sam wykrywa typ i model urządzenia. Istnieje możliwość zaprogramowania oszczędnego trybu poboru prądu poprzez skonfigurowanie reakcji oraz transmisji zdarzeniowej danych umożliwiając pracę sterownika nawet przez parę lat.

Sterownik jest urządzony w złącze micro SD. Zastosowanie karty 4 GB wystarczy na przechowywanie danych przez całą żywotność urządzenia. Najstarsze rejestrowane dane na stronie pamięci SD są kasowane a nowe nadpisywane.

Użytkownik ma możliwość odczytać z karty SD zarejestrowane dane on-line za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej oraz pod różnymi systemami operacyjnymi : Linux, Windows czy Mac-OS. Jest możliwość zaimportować dane np. do Open Office, Libre Office, Microsoft Office bądź dowolnego programu obsługującego otwarte formaty plików. Wszystkie opcje, w jakie wyposażony jest FunCommTX2000 dają niesamowite oferty elastycznego zaadaptowania w automatyce oraz telemetrii GPRS.

Sprawdź też Monitoring cctv